O MNIE

Hej!
Ogólnie planowałam pisać w tej części o sobie, a przynajmniej próbowałam to wykonać. Powstało kilkanaście wersji, ta poniżej spełnia choć odrobinę moich wymagań.

Stworzyłam to miejsce (w sensie blog, nie zakładkę o.O) żeby móc dzielić się z Wami moimi pomysłami, opiniami oraz twórczością. Uwielbiam mówić i pisać, więc nie było innej opcji. Powstały "Przemyślenia ZaczytanejBelli". Nie wyobrażam sobie teraz życia bez tego azylu. Tylko zastanawiam się, co robiłam wcześniej, gdy nie pisałam całymi dniami. Miałam pewnie wiele wolnego czasu, którego nie wykorzystywałam w pełni...
Czasami jest trudno rozszyfrować mój tok rozumowania, szczególnie gdy nagle przechodzę z tematu na inny, całkiem odległy temat, ale staram się trzymać w granicach. (inaczej i ja i Wy bylibyśmy zagubieni w tym labiryncie myśli). Czytanie postów przed opublikowaniem to wielka katorga, gdyż sama muszę odkryć, o czym myślałam pisząc. Czuję się wtedy niczym Sherlock Holmes w swoim Pałacu Pamięci!
Moje życie to jedno wielkie słowo: SZTUKA. W każdej możliwej postaci. Zaczyna się wszystko na literaturze, którą cały czas poznaję. Tyle nieznanych gatunków oraz bestsellerów. Podobnie z filmami i serialami, a nawet reklamami (niektóre wzruszają). Te dwie powyższe kategorie ściśle wiążą się z muzyką, której słucham nałogowo. Nie potrafię działać bez skomponowanych dźwięków! A sztuka plastyczna kwitnie we mnie i rozwija się od zawsze. Gdy mi się nudzi wyciągam farbki i maluje abstrakcyjne dzieła, które za kilka lat będą wisiały w największych muzeach. Kto by nie chciał podziwiać kartki A4 pokrytej różnokolorowymi kształtami rozmieszczonymi z największą starannością?

Czerpię też wielką satysfakcję z wszelakich przedmiotów związanych z dzieciństwem. Układanie klocków LEGO nigdy mi się nie znudzi (trochę boli myśl, że paznokcie wyglądają później jak u kogoś, kto obgryza je aż do krwi, ale najważniejsza jest zabawa). Tak samo jest z bajkami animowanymi - nie ważne, że oglądam je setny raz. I tak się wzruszę albo przestraszę, a żarty zawsze pozostaną śmieszne. Nie ma innej opcji!
Książeczkami z obrazkami też nie pogardzę :)

A miało być kilka linijek... Widocznie nie potrafię tak streścić swojej osoby :D
Jeśli chcecie poznać mnie jeszcze lepiej to możecie zadawać pytania pod postem albo poczytać moje odpowiedzi do LBA. Zapraszam!

LBA

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie znak. Tylko nie Mroczny Znak. ^^
Komentuj, wyrażaj swoje opinie, bądź aktywny. Wiesz, ile to daje mi szczęścia? Każdy komentarz to wielkie wydarzenie. Nie jesteś tylko komentatorem. Jesteś najważniejszą osobą, jaka jest na świecie.
Dziękuje bardzo, że czytasz moje opinie i przemyślenia. Czuję się tym zaszczycona :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka